Site logo
Made in Latvia
Advertise by Elektrum

Dabas Auglis SIA

Rīgas iela 4, Valmiera, LV-4201

apraksts

“Dabas auglis” ir lauku saimniecība ar savu ražotni Vaidavas ciemā, kurš atrodas, dabas ieskautajā Gaujas nacionālajā parkā, blakus Vaidavas ezeram. Iedvesmu un spēku smeļamies mūsu bioloģiskajos krūmcidoniju un aroniju laukos.
Mūsu saimniecība rada augstvērtīgus produktus no vitamīniem bagātajām smiltsērkšķu ogām un atsvaidzinošajiem rabarberiem prāta un ķermeņa veselībai.
Pateicoties sadarbībai ar dažādām mazām lauku saimniecībām, mūsu veikalā ir iespēja iegādāties daudzveidīgus un garšā izteiktus vietējos produktus.
Mēs esam par mūs mīļo Latviju un apdzīvotiem laukiem tajā. “Dabas auglis” saimnieko ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm un iestājas par saudzīgu dabas resursu lietošanu.
Nākamajām paaudzēm vēlamies atstāt iespēju būt saimniekiem un tā ir mūsu atbildība šodien.
Mēs novērtējam Latvijas auglīgās augsnes dotās priekšrocības un priecājamies par katru lauku saimniecību, kura rada produktus, lai ar tiem dalītos.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.