Site logo
Made in Latvia
Advertise by Elektrum

Labas saknes SIA

Lielā Skolas iela 6, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101

apraksts

Veselīgu našķu radītava Cēsu vecpilsētas sirdī
Labums, kas no saknēm nācis, ir tik jaudīgs, ka to nevar atstāt bez ievērības. Mēs domājam par to, ko liekam mutē un gribam, lai par to domā arī Tu. Tāpēc ar rokām darinām veselīgus našķus no augļiem, ogām un dārzeņiem, lai Tev un Taviem mīļajiem būtu pieejami gardumi, no kuriem uzņemt dabīgu un, pats galvenais, veselībai draudzīgu enerģiju!
Mūsu sakņu karalis ir burkāns, kurš savu vietu atradis kā veselīgajos čipsos, tā arī dažās no gardajām končām. Lai saknēs saglabātos visas labās īpašības, kaltējam tās 45 grādu temperatūrā.
Pateicoties šķiedrvielu bagātībai un dabīgajam enerģijas avotam, našķus novērtē gan sportisti un ikdienas skrējienā aizņemtie, gan tie, kuri dienu dienā strādā ar papīriem vai datoru, jo, kā smejies, kā ne, našķu struktūra neļauj pirkstiem palikt taukainiem.
Visi mūsu radītie kārumi ir veģetāriešiem un celiakijas pacientiem draudzīgi. Vairums našķu - arī vegāniem piemēroti. Tiem nav pievienots cukurs.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.