Site logo
Made in Latvia

SIA Sunbeam cosmetics

Bišu iela 4 - 2, Gulbene, LV-4401

apraksts

Esmu Evija, Sunbeam cosmetics dibinātāja un dvēsele. Sunbeam cosmetics produktu klāstā šobrīd ir cietā kosmētika ķermeņa un matu kopšanai - šampūns, kondicionieris un ķermeņa sviests.
Cietā kosmētika ir veids kā Tu ikdienā vari dzīvot dabai draudzīgāk, vienlaicīgi sniedzot labāko arī savam ķermenim. Cietais formāts ļauj produktus ērti paņemt līdzi ceļojumos, uz sporta zāli, garākos pārgājienos un citur.
Mans stāsts ir par vērtībām, pacietību un ticību lieliem sapņiem. Daba man vienmēr ir bijusi augstā vērtē, tādēļ ar laiku esmu sākusi ieviest pārmaiņas savā ikdienā, paradumos un produktu izvēlē, lai sniegtu labāko sev un apkārtējai videi.
Esmu apguvusi dabīgās kosmētikas ražošanas mākslu, kas pakāpeniski ļāva aizstāt veikalā iegādātos līdzekļus ar pašas gatavotajiem. Aizvadīju garas eksperimentu stundas, dienas un nedēļas, un pēc dažu gadu praktizēšanas nonācu pie vīzijas un pavisam reāliem produktiem, kurus šobrīd piedāvā Sunbeam cosmetics.
Ticu, ka produktu sastāvdaļām jānāk no dabas, lai nodrošinātu labāko mums katram. Sunbeam kosmētikas izejvielas ir 100% dabīgas bez parabēniem, bez SLS un ķīmiskām krāsvielām. Sunbeam cosmetics - Saules gaismas iedvesmota dabīga kosmētika. Katrs augs un katra ziedlapiņa ir Saules staru apmīļota pirms nonāk produktos.
No idejas līdz sapņu īstenošanai paiet ilgs laiks, kas prasa pamatīgu pacietību. Tāpēc varu teikt, ka šis ir viens liels un raibs ceļojums, bet pavisam noteikti - saulains!
Priecājos par ikvienu, kurš pievienojas šajā ceļojumā kopā ar mani! Mūs vieno mūsu vērtības - daba, ilgtspējība, kustība - un mani tas priecē, jo arī Pasaule par to ir pateicīga!

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.