Site logo
Made in Latvia

Kaspari ZS

"Tumes pasts", Tumes pag., Tukuma nov., LV-3139

apraksts

Tukuma novada Tumes pagasta zemnieku saimniecība Kaspari ar videi draudzīgām metodēm audzē dažādas ogas un augļus. Sezonas laikā saimniecībā var iegādāties un nogaršot vairāku šķirņu zemenes, avenes, upenes, ērkšķogas, jāņogas, aronijas, skābos un saldos ķiršus. No visām saimniecībā audzētām un dažām savvaļā vāktām ogām un augļiem tiek ražoti arī vīni. Populārākie no tiem ir ērkšķogu, aveņu un ķiršu deserta vīni. Vieglāku vīnu cienītājiem patīkamāki šķiet rabarberu un cidoniju vīni. Klasisko sarkanvīnu cienītāji visbiežāk izvēlas aroniju vīnu. Lielākā daļa no vīniem tiek ražoti bez sulfītu pievienošanas, tāpēc to uzglabāšanā jāievēro temperatūras režīms. Saimniecībā ir arī drava un dažu vīnu gatavošanā tiek izmantots arī medus.
2017. gadā Izstādē Riga FOOD 2017 Z/S Kaspari ieguva pirmo vietu alkoholisko dzērienu ražotāju grupā konkursā „TautasGarša” – kvalitatīvākā alkohola ražotājs.

‍Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme,alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.