Site logo
Made in Latvia

SIA "SpirulinaNord"

Stopiņu iela 5 - 3.stāvā, Rīga, LV-1035

apraksts

LATVIJĀ AUDZĒTA SPIRULĪNA

SpirulinaNord spirulīna tiek iegūta tepat Latvijā, speciāli šim nolūkam radītos unikālos bioreaktoros. Inovatīvā audzēšanas tehnoloģija nodrošina visaugstāko produkta kvalitāti, tīrību un uzturvērtību. Turklāt, tai ir neitrāla garša un smarža!


SPIRULINANORD AUDZĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Uzņēmuma darbības pamatā ir pašu - RTU zinātnieču izstrādāta unikāla audzēšanas tehnoloģija. Tradicionāli spirulīna ir tropu mikroaļģe. Ar SpirulinaNord tehnoloģiju, spirulīnu var izaudzēt Latvijā - ziemeļu klimatā - tuvāk mums, tādēļ SpirulinaNord var piedāvāt svaigu spirulīnu.
SpirulinaNord tehnoloģija ir efektīvāka gan resursu (zemes, ūdens un minerālvielu) patēriņa ziņā, ko nodrošina augsta līmeņa automatizācija.
SpirulinaNord audzē spirulīnu 12 mēnešus gadā slēgtā sistēmā, izslēdzot laikapstākļu un klimata ietekmi uz ražu un novēršot kukaiņu un atmosfēras piesārņojuma nokļūšanu produktā.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.