Site logo
Made in Latvia

BERGA VĪNS - no Latvijas augļiem un ogām.

Kocēnu pag., Valmieras nov.

apraksts

“Berga vīns” mazā darītava ir ģimenes uzņēmums Kocēnu pagastā, Valmieras novadā. Mazajā darītavā ir izlolots ne viens vien starptautisku un vietēju vīnziņu atzīts dzēriens. Visi vīni un sidri tiek gatavoti tikai no Latvijas augļiem un ogām, 100% dabīgām sulām, un ir rokudarbs. Viens no darītavas lepnumiem ir zemeņu deserta vīns, kurš 3 gadus pēc kārtas ir atzīts pat Latvijas labāko vīnu savā kategorijā. Neskatoties uz to,ka visa sākums bija klasiskie vīni, šobrīd darītavā top arī dažāda veida dzirkstošie vīni un sidri. “Berga vīns” produkciju ir iespējams iegādāties atsevišķos veikalos, kā arī sazinoties ar darītavu. Darītava piedāvā dzērieniem izgatavot personalizētas etiķetes. Nelielām draugu kompānijām ir iespēja pieteikt degustāciju vīna darītavā. Kā saka “Berga vīns” saimnieki Sanda un Rihards, tad mūsu dzērieni ir stāsts par dzīves dzirkstošajiem mirkļiem.

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.