Site logo
Made in Latvia

Million star hotel

Vēršukalns, Viļakas nov., LV-4838

apraksts

Million Star hotel atrodas simtgadīgas lauku sētas “Vēršukalns” pagalmā, ļaujot izbaudīt seno latgaļu sētu un mūsdienīgu glempingu, burbuļtelti (1-4 personas) ar iespēju komfortā sajust dabu no jauna, sadzirdēt putnus čivinām un iespējams, satikt kādu ciemiņu, stirnu, lapsu vai kaimiņu tītaru, jo telts ir 70% caurspīdīga, ļaujot saskaitīt visas zvaigznes, zem kurām vēlaties palikt.
Pagalmā ir pieejams dzeramais ūdens no akas, auto var atstāt stāvlaukumā, naktīs sasildīs sildītājs,uzsildot telti papildus 8-9 grādus no tā, kāda temperatūra ir ārā. Bburbulī pieejamas labierīcības, tējkanna kā arī elektrība. Ja vēlme izjust laukus, ārā ir pieejams grils, lai uzceptu sev tīkamāko maltīti.
Neuztraucies, gaiss burbulī nomainās ik pēc 50 minūtēm un ir sajūta, ka nakšņo zem klajas debess!
Ja gribās piepildīt dienu plašāk, piedzīvojumu var papildināt ar pirts rituāliem, privāto kino vakaru, velo izbraucieniem vai ezera aktivitātēm, jā, Viļakas ezers atrodas vien 3.6km attālumā un Ezertūrē, var noķert kādu aktīvāku mirkli, supojot, dodoties makšķerēt latgaļu koka laivās vai izbraucot ar katamarānu!
Uz tikšanos Ziemeļlatgalē!

darba laiks

Lūdzu, iepriekš sazināties.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.