Site logo

ULUBELE, Dzīvnieku pansija

"Ozolaines: teritorijā, Stopiņu nov.

apraksts

Biedrība "Dzīvnieku pansija Ulubele" ir dibināta 2005.gada 21.novembrī, apvienojoties domubiedriem, kam nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis.
Biedrības misija:
Apzinoties katru īpatni kā vērtību, rūpēties par jebkura dzīvnieka labturību un aizsardzību, un īpaši nodrošināt tiesības un dot iespēju dzīvot dzīvniekiem, kuriem jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams atrast īpašnieku.

Biedrības mērķi
nodrošināt jebkuram dzīvniekam, kuram jebkādu iemeslu dēļ ilgstoši nevar atrast jaunu saimnieku, uzturēšanu to mūža garumā, izveidojot un uzturot dzīvnieku pansionātu; veicināt labvēlīgu attieksmi pret dzīvniekiem, neatkarīgi no to sugas, vecuma un veselības stāvokļa;
aktīvi līdzdarboties dzīvnieku labturību nosakošo normatīvo aktu izstrādes un pilnveidošanas procesos, paužot savu viedokli un sniedzot atzinumus valsts institūcijām dzīvnieku aizsardzības un labturības jomā; praktiski iesaistīties dzīvnieku labturības normu īstenošanā;
apzinoties dzīvnieku kā nozīmīgu vides sastāvdaļu, veicināt visas vides sakārtošanu, veidojot labvēlīgus dzīves apstākļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

darba laiks

  • pr09-17
  • ot09-17
  • tr09-17
  • ce09-17
  • pk09-17
  • se09-17
  • sv09-17

Adopcija: Katru dienu plkst. 10.00-17.00. Suņu staidzināšana ar brīvprātīgo apliecību: 11.00-15.00. Jauno brīvprātīgo instruktāžas: Katru sestdienu plkst. 12.00.

ātrā saziņa

preču zīmes

  • EMPTY
  • EMPTY

karte

Dzīvnieku patversme Ulubele atrodas: Stopiņu novads, Līči, “Ozolaines” teritorijā, LV-2118, p/n Cekule. Pie mums var atbraukt arī ar sabiedrisko transportu: Autobusi iet no Riepnieku iela (pretī ēkai Nr.4). Autobusi Nr. 6829, 6830, 6931, 6835.
Jākāpj ārā pieturā "Ceļu meistars" (tā ir tūlīt pēc iebraukšanas Līčos). Ceļa malā jāmeklē norāde uz patversmi. No galvenā ceļa pa meža ceļu taisni uz priekšu apmēram 1 km kājām.

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.